(81) 8354 4612 ventas@controlict.com

Firma Bettson zajmująca się hazardem online opisuje szeroko znaną markę z długim doświadczeniem w dziedzinie gier. Witryna świadczy usługi w zakresie gier w 3 obszarach jednocześnie: zakłady sportowe, przestrzeń pokerowa, a także zakłady hazardowe online. Jego doskonałe osiągnięcia, szeroka gama domowej rozrywki hazardowej i solidna obsługa klienta przyciągają graczy z całego świata. Niemniej jednak przedsiębiorstwo hazardowe koncentruje się na graczach z Europy Zachodniej i Północnej, na co wskazuje zbiór opcji językowych interfejsu, a także lista kontrolna dostępnych pieniędzy na koncie.

O stronie kasyna

Witryna kasa na start bez depozytu należy do znanego konglomeratu BML Group Ltd., który zarządza dwoma tuzinami marek, głównie europejskich. Oficjalna strona internetowa zakładu Betson Gambling pierwotnie należała do brytyjskiego bukmachera.
Strona jest stworzona w jasnych kolorach z jasnymi kolorami i jest jak najbardziej wygodna dla graczy. Dostęp do głównych sekcji można uzyskać z dowolnej strony za pośrednictwem wiodącej selekcji żywności zorientowanej na płasko. Każdy obszar ma swoje własne błędy w klasyfikacji – te rzeczy znajdują się w górę iw dół po lewej stronie wyświetlacza. Linki prowadzą do stron z zasadami korzystania z serwisu, planem dyskrecji, problemami rozliczeń itp. Dla graczy przygotowano duży dział pomocy: inna strona zawiera prawo do kontaktu oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania . Możesz przetłumaczyć interfejs użytkownika na rosyjski za pomocą wbudowanego translatora przeglądarki internetowej.

Oferty bonusowe, a także kody rabatowe

Dla fanów automatu do owoców Betson Gambling oferuje zachętę powitalną, regularne promocje, a także specjalne oferty w określonych dniach.
Bonus za zaproszenie. Przy pierwszej wpłacie zaliczki gracz otrzymuje 100% kwoty depozytu i 101 darmowych spinów na port Losowego Zwycięzcy Three-way Play. Minimalna kwota depozytu to 10 euro. Optymalna kwota oferty bonusowej to 100 euro. Obrót gotówki, część zachęty musi dotyczyć vajjera x35, a wypłaty z darmowych spinów – vajjer x25. Wykorzystaj gotówkową część bonusu, która musi zostać wykorzystana w ciągu trzydziestu dni, a także obróć gotówkę z darmowych rotacji zapewnionych przez 3 dni. Optymalny zakład wynosi 6 euro za spin lub 0,1 euro za linię.
100% ceny trafią do zakładów tylko w przypadku automatów wideoklipów, różne inne zakłady z pewnością pozwolą Ci postawić ocenę kredytową od 5% do 50% zakładów. Na stronie z profitem znajduje się lista portów, na których nie można postawić nagrody.

Oprogramowanie i sloty

Zanurz się na stronie kasyna Betson, oficjalna strona internetowa zapewnia certyfikowaną maszynę do owoców od tytanów rynku NetEnt, Play 'n Go, Microgaming i 11 innych dostawców. Wysoka jakość oprogramowania nie budzi wątpliwości, wszystkie gry wideo zostały przetestowane przez niezależną firmę księgową eCOGRA oraz EGBA. Witryna umożliwia grę na automatach z bezpłatnymi portami demonstracyjnymi.

Plusy i minusy

Betson to sprawdzona strona kasyna, skoncentrowana na graczach z Europy Zachodniej i Północnej. Operator wyraźnie przestrzega zasad, a także wymagań organów regulacyjnych, więc gracze z Rosji mają trudności z wskoczeniem na stronę internetową. Dla graczy rosyjskojęzycznych nie ma interfejsu użytkownika w ich ojczystym języku, a wśród dostępnych środków na koncie nie ma rubli rosyjskich.